Forums » Clan Advertisements

-[FREEDOM]- NOW FREEDOM TIME...

• 16 posts
    January 28, 2017 10:26 AM PST

-THIS IS YOUR DREAM-

28.02.2015  -  ∞

Warmerise 2015 2016 best cool clan -[FREEDOM]-

2015-2016 CLAN WAR PHOTOS AND MEMBERS

1-)-[Freedom]- vs =[Raven]=

2)-[FREEDOM]- CLAN sky server

3)-[FREEDOM]- VS I[HEZH]I (2015 CLAN TOURNAMENT)

4)-[FREEDOM]- clan members

5)-[FREEDOM]- VS I[HEZH]I (SECOND RAUND)

6)Other clan wars and members in a server...

-HOW TO BE MEMBER THİS CLAN-

-ANSWER THIS QUESTIONS-

-Your AGE?(ONLY +18)

-Your country?

-Male/famale?

-Kdr?(only +2.00)

-Rank(only 1-750)

-Old clans?

-Why you want join -[FREEDOM]-

-RULES-

/No Racism

/No Trolling

/Only playing game

(NOTE: THIS RULES OPEN ONLY ACTIVE TOP100 CLANS)

-PAGE LINKS-

OWNER: https://warmerise.com/profile/umut38

CLAN:  https://warmerise.com/group/139

Facebookfanpage:  https://www.facebook.com/bestclanfreedom/

THANKS...

This post was edited by umut38 at January 28, 2017 10:50 AM PST
    • 19 posts
    January 28, 2017 10:42 AM PST
    Başarılar kardeşim. Birlikte nice zaferlere!!!
    • 16 posts
    January 28, 2017 10:48 AM PST

Ozan said: Başarılar kardeşim. Birlikte nice zaferlere!!!

Eyvallah kanka fethedelim burayı :)

• 19 posts
    January 28, 2017 10:52 AM PST

Onun da zamanı gelecek kardeşim.. Eski ekibi (barb,noyan,demir) toplayalım tekrar fethederiz buraları...

This post was edited by Ozan at February 25, 2017 3:31 AM PST
    • 16 posts
    January 28, 2017 10:54 AM PST

Ozan said:
    umut38 said:

Ozan said: Başarılar kardeşim. Birlikte nice zaferlere!!!

Eyvallah kanka fethedelim burayı :)

Onun da zamanı gelecek kardeşim.. Eski ekibi (barb,noyan,demir) toplayalım tekrar fethederiz buraları...

:)

• 1 posts
    January 30, 2017 4:07 AM PST

good luck

• 3 posts
    January 30, 2017 4:44 AM PST
    Başarılar kardesim
    • 16 posts
    January 30, 2017 11:43 AM PST

batuhanuzel1 said:

good luck

• 16 posts
    January 30, 2017 11:43 AM PST

Zenci said: Başarılar kardesim

eyvallah dostum :)

• 7 posts
    February 2, 2017 1:34 PM PST

Good livck mate

• 138 posts
    February 2, 2017 11:29 PM PST
    @Umut38 are you 18+ already?
    • 16 posts
    February 3, 2017 3:06 AM PST
    Boletusam said:

Good livck mate

Thanks bro:)
    • 16 posts
    February 3, 2017 3:07 AM PST
    EpicTroll2 said:
    @Umut38 are you 18+ already?

Yeah Im 20
    • 87 posts
    February 14, 2017 6:24 AM PST

Seriously, this is the best clan thread ever in Warmerise. I going to give respect this clan a lot. hummpp... huummpp... Sorry, I have a bad habit of laughing at serious moment.

• 60 posts
    February 14, 2017 10:03 AM PST

Good Luck -- Good Clan

• 16 posts
    February 17, 2017 2:58 AM PST
    KingOfMan said:

Good Luck -- Good Clan

Thanks bro
    • 16 posts
    March 9, 2017 12:42 PM PST

Farzblack said:

Seriously, this is the best clan thread ever in Warmerise. I going to give respect this clan a lot. hummpp... huummpp... Sorry, I have a bad habit of laughing at serious moment.

ım not think this....

• 7 posts
    April 13, 2017 12:41 PM PDT
    Bu yil noyan olmasa bileeinim onun gibisini bulucaz nice senelere insALLAH klanimiz 1 ci olur bu yilda clanwarlarda buyuk zaferler kazanalim AMIN!!!!!
    • 15 posts
    April 13, 2017 1:57 PM PDT

EIcin38 said: Bu yil noyan olmasa bileeinim onun gibisini bulucaz nice senelere insALLAH klanimiz 1 ci olur bu yilda clanwarlarda buyuk zaferler kazanalim AMIN!!!!!

Eski kadro zaten (Noyan,Demirrrrrr, barbsiex,Ozan,Yakuza ismini sayamadıklarımda vardır mutlaka EfsaneYumruk gibi. Daha fazlasıda var zaten orası bir ayrı mesele hepsi birbirinden iyi olan oyuncular bunlar. Öteki ismini sayamadıklarımda aynı şekilde Pro kelimesini hakeden kişiler.

Şimdiki Kadro (Sen,Shadow,Demon) Kayıp büyük zaten bende girmiyorum oyuna pek fazla orası bir ayrı mesele girmemeyide düşünüyorum. Zaten oyun berbat bir halde kimsede oynamaz birdaha bu oyunu diye düşünüyorum ama yanılıyorda olabilirim insanın oyun zevkine bağlı benim bu oyuna gram zevkim kalmadı artık o derece sıktı yani. Ama bir gün olurda toplanırsa eski kadro o zaman eski hislerim reflekslerim geri gelir diye düşünüyorum çünkü bu oyun arkadaşlarınla oynayınca zevkli oluyor yabancılarla tek başına kafa kafaya savaşırken değil. 

• 7 posts
    April 14, 2017 1:10 AM PDT

Eglence said:

EIcin38 said: Bu yil noyan olmasa bileeinim onun gibisini bulucaz nice senelere insALLAH klanimiz 1 ci olur bu yilda clanwarlarda buyuk zaferler kazanalim AMIN!!!!!

Eski kadro zaten (Noyan,Demirrrrrr, barbsiex,Ozan,Yakuza ismini sayamadıklarımda vardır mutlaka EfsaneYumruk gibi. Daha fazlasıda var zaten orası bir ayrı mesele hepsi birbirinden iyi olan oyuncular bunlar. Öteki ismini sayamadıklarımda aynı şekilde Pro kelimesini hakeden kişiler.

Şimdiki Kadro (Sen,Shadow,Demon) Kayıp büyük zaten bende girmiyorum oyuna pek fazla orası bir ayrı mesele girmemeyide düşünüyorum. Zaten oyun berbat bir halde kimsede oynamaz birdaha bu oyunu diye düşünüyorum ama yanılıyorda olabilirim insanın oyun zevkine bağlı benim bu oyuna gram zevkim kalmadı artık o derece sıktı yani. Ama bir gün olurda toplanırsa eski kadro o zaman eski hislerim reflekslerim geri gelir diye düşünüyorum çünkü bu oyun arkadaşlarınla oynayınca zevkli oluyor yabancılarla tek başına kafa kafaya savaşırken değil. 

sen  dedign kimdi abi? sen shadow demon sen kimi diodun?

• 15 posts
    April 14, 2017 3:34 AM PDT

EIcin38 said:

Eglence said:

sen  dedign kimdi abi? sen shadow demon sen kimi diodun?

Sen yani (Seni) diyordum. :)

• 87 posts
    April 14, 2017 3:57 AM PDT
    Bu oyun sadece ölüden yükseliyor. Ve toplum bok dolu. Klana katılabilir miyim? ;)
    • 16 posts
    April 20, 2017 11:58 AM PDT

Farzblack said:

Bu oyun sadece ölüden yükseliyor. Ve toplum bok dolu. Klana katılabilir miyim? ;)
    no

• 19 posts
    April 21, 2017 11:43 AM PDT

Nice Turkish :D